gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'}); // Set the user ID using signed-in user_id. ga('set', 'userId', 'USER_ID'); // Set the user ID using signed-in user_id.
 
תרמי ליין אינסטלציה ושיפוצים בע"מ -מוסמך חוליות
מערכת פולירול / PPR

מערכת פולירול/ PPRמערכת צנרת מושלמת ואחידה מקצה לקצה לאספקת מים חמים וקרים. המערכת מבוססת על חומרים מודרניים (פוליפרופילן רנדום אוPP-R) בטכנולוגיות ייצור מתקדמות המאפשרות  לקבל מערכת הומוגנית ושלמה שחלקיה ניתנים לריתוך קל ופשוט זה אל זה והיוצרים מערכת חלקה במינימום הפסדי עומד, ללא קורוזיה, ללא אטמים, ללא הדבקה או אביזרי לחיצה וללא נזילות. המערכת עומדת בכל התקנים הנדרשים על פי התקן הישראלי ת"י 5111 ועומדת בכל הדרישות לגבי מערכת המספקת מים חמים וקרים.

ברז ראשי - שיבר
תרמי ליין אינסטלציה ושיפוצים בע"מ- אינסטלטור מוסמך
ג'ימי חורי- מתקין מוסמך של SP

שיבר או מגוף, הוא ברז שמותקן על צינור האספקה הראשי של מים לדירה או מבנה מגורים. תפקידו לווסת לחץ במערכת צינורות.השיבר מותקן בסמוך לשעון המים, וסגירתו נחשבת לטיפול ה"עזרה ראשונה" החשוב ביותר במקרה של פיצוץ צינור,דליפה מדוד וכו.

פיצוץ בצנרת

פיצוץ בצנרת או פיצוץ בצינור זה מצב שבו צינור מים נסדק או מתנקב ומים מטפטפים או פורצים החוצה.הסיבות הנפוצות לפיצוצי צנרת הן קורוזיה וחלודה, פגיעה פיזית בצינור, וחדירה של שורשיםישנם סוגים שונים של פיצוצים בצינורות, מבחינת המיקום, ההיקף, צורת התיקון ומורכבותו. יש מקרים בהם עם חשיפת הצינור מתברר שהוא מנוקב או סדוק בחלקים שונים שלו ואז מתבצעת החלפה מלאה של הצינור.ברוב המקרים פיצוצי צינור הם נקודתיים ודורשים החלפה או תיקון, תלוי במצב הצינור, של חלק מהצינור בלבד.

צנרת S.P

פוליאתילן מצולב מחוזק באלומיניום. צנרת בעלת יתרונות של הפלסטיק והמתכת וקלה ביותר ליישום, אינה דורשת "חנוכייה" וניתן לחבר קווים מצינור לצינור. יתרון עיקרי - אין כל חשש מקורוזיה. צנרת SP היא אחד הסוגים הנפוצים ביותר של צינורות לשימוש ביתי, בין אם המטרה היא חיבור אמבטיות לברז המים הראשי או הובלת מים מדוד השמש אל המקלחת וכד'.

 

באופן טבעי רוב בעלי המקצוע מציעים להתקנה צינורות SP כדי ליהנות מכל היתרונות שלהם, חשוב מאוד לבחור רק צנרת שעומדת בכל התקנים הרלוונטיים. התקנה על ידי ג.ל. אינסטלציה מבטיחה כי הצנרת שתותקן אצלכם בבית הינה איכותית במיוחד ותמלא את ייעודה במשך שנים רבות ללא כל תקלה ובאחריות.צינורות S.P מופיעים בגוונים שונים בהתאם לדרישות:כתום - למערכות חימום ואינסטלציה ביתית.עמידה לאורך זמן בטמפרטורת עבודה של עדC95 ולטמפרטורה גבוהה יותר לזמן קצוב.שחור - למערכות סולאריות (כמו הכתום, רק עמיד בקרינה אולטרא- סגולית של השמש)כחול/ לבן - למים קרים.יתרון נוסף, לעומת הצינורות הפלסטיים האחרים הוא שניתן לגלותם על ידי מגלה מתכות. לגילוי מיקום הצנרת.

תרמי ליין אינסטלציה ושיפוצים בע"מ- החלפת צנרת
צינור סקדיול 40 עטוף

מומלץ יותר מצינורות פלסטיק או דרג ב', כצינור להזנת מים במבנים ובחנוכיות.צינורות מגולוונים עטופים בפוליאתילן מבחוץ בשיטה חרושתית בטכנולוגיות שיחול (Extrusion Coating) .הצינורות מיועדים להובלת מים בטמפרטורה שאינה עולה על 80ºC ומתאימים להטמנה בקרקע, להנחה במבניםאו מתחת למים.צינורות מגולוונים עטופים ב- APC GAL מתאימים לדרישות ת”י 1205.1

לאינסטלציה ביתית.עטיפת הצינור מורכבת משלוש שכבות המודבקות ביניהן בחום:

 

1. שכבת יסודשכבת בסיס לעטיפה עשויה משרף אפוקסי בעובי של μ100. המתאים ליישום על גבי צינור מחומםועובר הקשיה (Curing) מהחום העצמי של הצינור.

 

2. שכבת הדבקהשכבת ביניים של חומר הדבקה המיועדת לקישור בין שכבת היסוד לשכבת העטיפה העליונה. חומר הדבקה-קופולימר תרמופלסטי המבוסס על שרפים פוליאולפינים בעלי קבוצות פולריות ומשמש להדבקת שכבת העטיפה לצינור.

 

3. שכבת עטיפהשכבה חיצונית של פוליאתילן בעל צפיפות בינונית – (MDPE) צבוע כחול וכולל מייצבים כנגד קרינה וחמצון

 ניאגרה (מיכל הדחה)
תרמי ליין אינסטלציה ושיפצים בע"מ חיפה והקריות

זהו כלי קיבול למים המשמשים לשטיפת האסלה בשירותים והוא מהווה מרכיב אינטגרלי מכל מערכת סניטציה ביתית.

 

בשנות ה-70' הפך מיכל ההדחה באופן רשמי לפתרון הנפוץ ביותר, על רקע הצלחה מסחררת בארה"ב. הודבק לו הכינוי "ניאגרה", בגלל הדמיון במראה ובצליל למפלי הניאגרה שבצפון ארה"ב.

 

לרוב הן עשויות מפלסטיק ולעיתים מחרס. בישראל מקובל השימוש במיכלי הדחה בנפח של 9 ליטר עם ידית מובנית. בשנים האחרונות, על רקע משבר המים, מקובל מאד השימוש בידית כפולה עם מצב חסכוני שבו מודחים מים בחצי הנפח, 4.5 ליטר.

 אבי דוד השמש המודרני, נפטר בגיל 98
תרמי ליין אינסטלציה ושיפוצים בע"מ- תחזוקה של מערכות כיבוי אש

ד"ר תבור פיתח ציפוי שחור לקליטת קרני השמש ובכך היה אחראי לפריצת הדרך הראשונה בישראל בטכנולוגיה הסולארית.

 

ד"ר תבור נולד ב-1917 בלונדון. הוא למד באוניברסיטת לונדון. לפני קום המדינה הוא סייע להסב אוניות מסע לאוניות נוסעים למען המעפילים. ב-1949 עלה תבור לארץ והקים את המעבדה הלאומית הישראלית לפיזיקה. הוא השלים את לימודי הדוקטורט באנרגיה מתחדשת באוניברסיטה העברית בירושלים.

 

ב-1955 פיתח תבור ציפוי שחור לקליטת קרני השמש ובכך היה אחראי לפריצת הדרך הראשונה בישראל בטכנולוגיה הסולארית. בראשית שנות ה-60' שולבו משטחיו של תבור בדודי השמש, וכך נהפך דוד השמש למוצר המוכר כיום

מערכת כיבוי אש

מערכות כיבוי אש הן מערכות המיועדות לגילוי ולכיבוי שריפות. מגוון של מערכות מוצע להתקנה בבתים פרטיים ומוסדות ציבוריים. תפקידן העיקרי של מערכות כיבוי אש אלו הוא לתת מענה לגילוי מוקדם של שריפות, מתן התרעה מספקת על מנת לפנות את יושבי המקום, מניעת נזקי שריפות, עצירת התפשטות האש, לפחות עד שיגיעו שרותי החירום, ובעיקר מניעת אבדות ברכוש ובנפש.הנפוצה ביותר מבין מגוון מערכות כיבוי אש אוטומטיות המוצעות בשוק הינה מערכת הספרינקלרים. מערכת זו הבנויה מצינורות העוברים בקירות ובתקרות ובראשן ספרינקלרים המתיזים מים בעת הצורך. המערכת נותנת מענה ראשוני לגילוי אש ולסיוע בכיבוי האש. את המערכות הללו יש לבדוק ולתחזק באופן תמידי.

התקנת שעון מים-תרמי ליין

אינסטלציה